Ortaokul

Ortaokul

Ortaokul

Özel Atak Okulları ortaokul birimi olarak Eğitim-Öğretim etkinliklerinin her aşamasında, teknolojik altyapısı ve donanımı ile öğrencilerimizi yetiştirmek, modernleşen ve gelişen dünyamızda öğrencilerin eğitim ve öğretim isteklerinin dışında gelişen teknolojiye ayak uydurması ve hatta buna yön verebilmesi ilk hedefimizdir.
Buna bağlı olarak okulumuzda;
 

  • Bilişim Laboratuvarları
  • TOUCHPAD akıllı tahta donanımı
  • Fen Bilimler ve Matematik Laboratuvarları
  • Proje Sınıfları
  • İnteraktif ders içerikleri

Öğrencilerimizin eğitim öğretimi için sunulmuştur.
Özel Atak Okulları ortaokul birimi olarak 5.sınıftan başlayarak öğrencilerimize yoğunlaştırılırmış dil programıyla öğrencilerimizin dünya vatandaşı olmaları yolunda yardımcı olmak en büyük gayemizdir.
Öğrencilerimizin örgün eğitimlerini tamamlarken eğitimde bireysel farklılıkları da göz önüne alarak tüm öğrencilerimize bireysel çalışma programları hazırlanmaktadır.
Özel Atak Okulları ortaokul birimi olarak öğrencilerimizin akademik ve sosyal gelişim süreçlerini öğrenci danışmanlık sistemiyle eğitim-öğretim yılı boyunca gözlemleyerek, elde edilen sonuçlar doğrultusunda gerekli yönlendirmeleri profesyonel yöntemlerle yapıyoruz.
Bu farkındalıkla hareket ederek ülkesine ve milli değerlere bağlı, sorgulayan, çözüm odaklı düşünebilen, yaratıcı, donanımlı nesiller yetiştirme hedefindeyiz.